ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Okres zimowy to czas na podsumowania, konserwację sprzętu, nawiązywanie nowych kontaktów i przygotowania do wiosny, kiedy to warunki atmosferyczne pozwolą na prowadzenie prac.

 

POLIURETAN-EXPERT wykonał w ubiegłym roku szereg różnego rodzaju nawierzchni poliuretanowych na obiektach sportowych oraz placach zabaw. Nawiązalismy nowe kontakty. Za pośrednictwem naszej strony internetowej dziękujemy kontrahentom za owocną współpracę i zapraszamy do kolejnych wspólnych przedsięwzięć.

 

 Zachęcamy do kontaktu i współpracy. Jesteśmy zainteresowani wspólnym startem w postepowaniach przetargowych. Posiadamy referencje i niezbędne doświadczenie do brania udziału w postepowaniach przetargowych w programach takich jak "ORLIK 2012" czy "Radosna Szkoła"

 

 Zapewniamy fachowe doradztwo i wycenę wykonania nawierzchni zgodnie z wymaganiami inwestora. Nasze nawierzchnie wykonujemy przy użyciu maszyn i urządzeń firmy SMG oraz doświadczonej kadry.

Kładziemy nawierzchnie we wszystkich możliwych technologiach ("epdm", "natrysk"), wytyczamy i malujemy linie wyznaczające poszczególne pola gry na boiskach wielofunkcyjnych.

 

Zapraszamy do współpracy!